امروزه اکثر والدین به دنبال راهی برای تقویت هوش و پرورش استعدادهای کودکانشان هستند و بر این اساس موسسه‌های زیادی در این زمینه شکل گرفته‌اند و مشغول به فعالیت هستند. این امر باعث شده که والدین با انتخابهای زیادی مواجه باشند و تا جایی سردرگم و گیج شده باشند. والدین باید با دقت و وسواس بسیار در جهت انتخاب و آموزش کودکانشان قدم بردارند، چراکه زیربنای آموزشی و تربیتی کودکان در سنین کودکی ریخته می‌شود و یک انتخاب اشتباه می‌تواند آینده کودک را تحت تاثیر قرار دهد. لذا پیشنهاد می‌کنیم با تحقیق و حساسیت بسیار به انتخاب کلاسهای آموزشی برای کودکان بپردازید و به دنبال علمی‌ترین و شناخته شده‌ترین روش‌های آموزشی روز دنیا باشید. 

دوره ریاضی، هوش و خلاقیت کیدمس، بر پایه متد آموزشی مونته‌سوری طراحی شده و با سیستم آموزشی حاکم بر مدارس ایران تطبیق داده شده است.

آموزش به روش مونته‌سوری به صورت غیرمستقیم و مفهومی (آموزش به وسیله‌ی بازی و ابزارهای کمک آموزشی استاندارد) است. در این نوع آموزش، حس لامسه کودک به کار گرفته شده و باعث می‌شود آموزش عمیق‌تر و مفهومی‌تر شود.

مهم‌ترین ویژگی‌ای که دوره کیدمس را از سایر دوره‌های مونته‌سوری مشابه در ایران متمایز می‌سازد، تطبیق بالای آموزش‌های ارائه شده در کیدمس با کتاب‌های درسی جدید ریاضی آموزش و پرورش کشورمان است. به جرأت می‌توان ادعا کرد کیدمس، تنها دوره مونته‌سوری در ایران است که آموزش‌های ارائه شده در آن بیشترین تطبیق را با کتاب‌های درسی رسمی ایران دارد و از ایجاد دوگانگی آموزشی برای بچه‌ها، چه آن‌ها که مشغول گذراندن دوره دبستان هستند و چه آن‌ها که وارد دوره ابتدایی نشده‌اند، جلوگیری می‌کند.

در کیدمس، 80% از زمان کلاس به آموزش مفاهیم ریاضی، هوش و خلاقیت اختصاص دارد و 20% نیز صرف سایر آموزش‌های مونته‌سوری (مانند علوم و جغرافیا، هماهنگی نیمکره چپ و راست مغز، هماهنگی چشم و دست و ... ) می‌شود.

خانواده کیدمس در انتخاب مربی بسیار وسواس داشته و همواره سعی داشته است از بهترین و باتجربه‌ترین‌ مربی‌ها بهره جوید. سابقه درخشان چندساله و عشق حاکم بین کودکان و مربیان خود گواه این امر است.

لازم به ذکر است در همه‌ی شعبه‌های کیدمس استاندارد بین المللی "هر 5 نفر یک مربی" رعایت می‌شود.  


مارا دنبال کنید :

تماس با کیدمس

گروه آموزشی کیدمس ارائه کننده ی خدمات تخصصی آموزش ریاضی، خلاقیت و هوش کودکان ونوجوانان ...

آدرس: تهران، بلوارفردوس غرب،بین سازمان برنامه و لاله پلاک484(ساختمان مهر) طبقه سوم واحد7

آدرس ایمیل: info@kidmath.ir 

شماره تماس:  09122112863 ----44164169 (021)

کیدمس-سایت تخصصی آموزش ریاضی، خلاقیت و هوش کودکان و نوجوانان 

آمار

0500513
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
104
193
771
771
771
5757
500513

پیش بینی امروز
360

2.83%
24.62%
7.69%
1.25%
0.12%
63.48%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):2
2 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست

آی پی شما3.228.220.31
بالا